تصویر مربوط به یک آقای سیاه پوست است که پشت لب تاپ در حال جستجو بهترین سایت های جاب ریموت بین المللی 2024 است.

بهترین سایت های جاب ریموت بین المللی ۲۰۲۴ کدامند؟

در این جا به بررسی بهترین سایت های جاب ریموت بین المللی 2024 می پردازیم. به طور کلی، نیروهای کاری در سراسر جهان علاقه زیادی به انجام دورکاری دارند. پس از در دسترس قرار گرفتن اینترنت، شیوع کرونا و مسائل شخصی مربوط به افراد، خیلی از کاربران ترجیح می دهند به سراغ کارهای دورکاری و در منزل بروند.

به همین دلیل هم جستجوی شغلی خودشان را به اکثر سایت  شغلی عمومی یا محلی محدود نمی کنند و به سراغ سایت  های پرطرفدار یا گلوبال می روند. واضح است وقتی که از شرایط مربوط دورکاری همچون لپ  تاپ، محیطی آرام و اینترنت پر سرعت برخوردار باشید، دیگر محدود به هیچ مکانی نخواهید بود و این توانایی را دارید که برای هر کارفرمایی از هر کشور یا قاره  که کار کنید و برای خودتان کسب درآمد داشته باشید. با توجه به این موضوع ما تمام تلاش خود را کرده ایم که به شما بهترین سایت های جاب ریموت بین المللی ۲۰۲۴ را معرفی کنیم؛ پس با ما همراه باشید.  

۱• سایت دورکاری We Work Remotely

به طور کلی، وب سایت We Work Remotely یک گزینه پیشرو به منظور یافتن مشاغل دورکاری می باشد و جزو سایت های جاب ریموت بین المللی است. کار با این وب سایت برای جویندگان دورکاری یا ریموت جاب آسان است؛ چون که به کاربران این امکان را می  دهد تا آخرین مشاغل و کسب و کارها را برحسب طبقه  بندی یا موقعیت جغرافیایی و همچنین حوزه کاری مورد علاقه خود جستجو کنند. به خاطر آن که We Work Remotely تنها مشاغل دورکاری یا آنلاین را برای کاربرانش فهرست می  کند، متقاضیان دیگر مجبور نیستند که صد ها فیلتر متفاوت را اعمال کنند تا بتوانند آن چیزی را که به می خواهند بیابند. این سایت برای کارفرمایان هم یک وب سایت با طراحی فوق هوشمند می باشد که هم فیلتر و هم قیمت  گذاری  شفاف دارد و برای تبلیغ یا استخدام نیرو مناسب خواهد بود. 

۲• سایت Working Nomads

در حال حاضر Working Nomads هم یکی دیگر از سایت  های جاب ریموت بین المللی یا دورکاری است که لیست مشاغل یا کارفرمایان دورکار را به ترتیب دسته  بندی می کند. یکی از خصوصیات کاربردی و همچنین برجسته این وب سایت پشتیبانی دائمی از کوکی  مرورگر می باشد؛ بدین ترتیب کاربران قادر هستید تا فهرستی از مشاغل مد نظر خود را ایجاد، طبقه بندی و مارک کنند. با این کار متقاضیان در جستجو و مرورهای بعدی،  راحت تر می توانند شغل  مورد علاقه خود را پیدا کنند. از سایر مزایای فوق العاده عضویت در وب   سایت معتبر Working Nomads این است که کاربران با انتخاب حوزه  کاری مورد علاقه شان، به طور منظم می توانند آخرین پیشنهاد های شغلی و کاری مربوطه را از طریق راه های ارتباطی همچون ایمیل دریافت کنند.

۳• سایت Jobspresso

یکی دیگر از سایت های جاب ریموت بین المللی سایت Jobspresso می باشد که برای کارفرمایان و شرکت هایی طراحی شده است. با کمک این وب سایت، کاربرانی که درخواست کار به صورت آنلاین یا در قالب دورکاری دارند، در این سایت بزرگ اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت  نام می کنند. متقاضیان باید در این وب سایت، حوزه کاری مورد علاقه خود، توانایی ها و مهارت  هایشان را ثبت کنند. همچنین لازم است که مدارک دوره  گذرانده شده، سابقه یا تجربه خود را ذکر کنند. علاوه بر این در این وب سایت لازم است که ساعات در دسترس یا دستمزد درخواستی و همچنین منطقه جغرافیایی زندگی کاربر مشخص شود. پس از آن، وب  سایت Jobspresso به کارفرمایان این اجازه را می  دهد تا تقاضای خودشان برای مشاغل و کسب و کارهای مورد نیازشان را در سراسر جهان فهرست کنند. توجه داشته باشید که هر کارفرمایی که بسته آگهی شغل را خریداری کند، به یک پایگاه دیتا با بیشتر از پنج هزار داوطلب یا نیروی کار به طور آنلاین و دورکار که منتظر پیشنهاد هستند، رو به رو خواهد شد. از طرفی این سایت اخبار جدید را به صورت پست  هایی توسط کانال  های رسانه  اجتماعی با کارکنان یا کارفرمایان به اشتراک خواهد گذاشت.

در زمان کار با سایت های جاب ریموت بین المللی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در زمان کار با سایت های جاب ریموت بین المللی به چه نکاتی توجه کنیم ؟ از مواردی است که در زمان ارزیابی کردن وب سایت  های جاب ریموت بین المللی یا معرفی کسب و کارهای ریموت جاب باید در نظر بگیرید در این تیتر آورده شده است. 

▪︎ سایت  های جاب ریموت بین المللی یا معرفی مشاغل مربوط به ریموت جاب با تازه سازی و به  روز رسانی  مستمر در حال خدمت رسانی به مخاطبان بین  المللی می باشد. در این بین، شرکت ها و کارفرمایان استرالیایی این توانایی را دارند که از دامنه گسترده جهانی خود بهره  مند شوند و به متقاضیان دسترسی جهانی داشته باشند.

 ▪︎ برخی از وب سایت  های جاب ریموت بین المللی یک ترکیب از مشاغل دورکار با کسب و کارهای مبتنی بر ناحیه جغرافیایی را به متقاضیان نمایش خواهند داد. با توجه به این موضوع، عضو شدن در سایت هایی که برای دورکاری ساخته شده اند، به کمپانی ها کمک خواهد کرد تا بتوانند داوطلبین مرتبطه بیشتری را جذب نمایند.

 ▪︎ وب سایت  های جاب ریموت بین المللی اصلی از قبیل Indeed، برای جستجو در دسترس هستند، ولی امکان فیلتر، دسته  بندی یا برچسب زدن برای متقاضیان مشاغل دورکار را ندارند. در نتیجه ممکن است که یافتن فرصت  شغلی مناسب برای جویندگان کار دشوار باشد.

تصویر یک آقا است که لباس چهارخانه پوشیده و با دقت داره به لب تابش برای پیدا کردن بهترین سایت های جاب ریموت بین المللی می گردد.

چرا متقاضیان در وب سایت های جاب ریموت بین المللی کار می کنند؟

 یکی دیگر از سوالاتی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا متقاضیان در وب سایت های جاب ریموت بین المللی کار می کنند؟ موجه ترین دلایلی که داوطلبان در سرتاسر جهان برای دورکاری خود در سایت  هایی همچون Jobspresso، We Work Remotely یا Working Nomads به فعالیت می پردازند، به شرح زیر می باشد.

 ▪︎ بیشتر سایت   های معرفی جاب ریموت دسترسی  لازم را به متقاضیان دورکاری در سراسر جهان خواهند داد. با این حال وب سایت هایی همچون We Work Remotely (WWR) تقریباً در هر یک ماه حدودا ۲۳۰.۰۰۰ بازدید دارد. همچنین این وب سایت ها دارای یک فیلتر به منظور جستجو آگهی  شغلی می باشند که به کاربران مستقر در ایالات استرالیا محدود خواهد شد.

▪︎ از طرفی WWR تنها صفحه مربوط به دورکاری در میان ۳ سایت برتری است که معرفی  کردیم و از گزینه فیلتر اضافی برخوردار است. با کمک این گزینه، وب سایت WWR به طور دستی متقاضیان را دسته بندی و بررسی خواهد کرد؛ در نتیجه افرادی که برای شغل درخواستی تان واجد شرایط نیستند را کنار می  گذارد.

▪︎ علاوه بر این وب سایت هایی همچونWorking Nomads به اندازه سایت WWR مخاطب ندارند، ولی همه آگهی  های شغلی را بلافاصله با متقاضیان از طریق  ایمیل به اشتراک می گذارند؛ حتی اگر بسته اشتراکی ارزان و کم هزینه ای را خریداری کرده باشند.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب

هنگام انتخاب یک سایت کار از راه دور، عواملی مانند شهرت سایت برای فهرست مشاغل قانونی، تنوع صنایع و انواع مشاغل، کاربر پسند بودن، و اینکه آیا آنها منابع اضافی یا پشتیبانی برای جویندگان کار از راه دور ارائه می دهند را در نظر بگیرید. مهم است که پلتفرمی را انتخاب کنید که با اولویت های شغلی خاص و اهداف شغلی شما هماهنگ باشد.

در حالی که سایت‌های کار از راه دور معتبر تلاش می‌کنند تا فهرست‌ها را نمایش دهند، لازم است محتاط باشید. نسبت به فرصت هایی که خیلی خوب به نظر می رسند که درست نباشند، شک داشته باشید و قبل از درخواست، درباره شرکت ها تحقیق کنید. به دنبال وب‌سایت‌هایی بگردید که فهرست‌هایشان را بررسی می‌کنند، جزئیات شرکت را ارائه می‌دهند و نظرات کاربران را دارند. علاوه بر این، هرگز برای فرصت‌های شغلی هزینه‌های اولیه پرداخت نکنید و مراقب درخواست‌های اطلاعات شخصی یا مالی باشید. انجام این اقدامات احتیاطی به شما کمک می کند از کلاهبرداری های احتمالی جلوگیری کنید و از تجربه ایمن تری در جستجوی شغل اطمینان حاصل کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها