ویزای کلاس ۴۹۱ استرالیا

SUCCESS, TOGETHER

ویزای ۴۹۱ استرالیا

مشاوران ما در زمینه‌های مختلفی از جمله کاریابی، اقامت، ویزا و غیره، متخصص هستند. ما اینجا هستیم تا به شما در درخشاندن کسب و کارتان و آرامش در زندگیتان کمک کنیم.

MISSION-DRIVEN

ما متعهد هستیم که به موکلین خود در غلبه بر هر چالشی کمک کنیم و در رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز ایشان کمک کنیم.

یکی دیگر از ویزاهای اصلی استرالیا ویزای ۴۹۱ استرالیا است که شرایط بسیار مناسبی دارد.

PATH TO SUCCCESS

این ویزای در نوامبر ۲۰۱۹ وارد لیست ویزاهای استرالیا شده است و بسیاری از دوستان برای آن اقدام می‌کنند و باید بگوییم که اگر شرایط آن را دارید حتما برای آن اقدام کنید.

اصلی ترین مزایای ویزای ۸۵۸

·  کسب حداقل ۵۰ امیتاز تا با دریافت ۱۵ امتیاز به ۶۵ امتیاز مشخص شده برسید.

·   سن در این ویزا همانند دیگر ویزاهای کار است و شما باید زیر ۴۵ سال باشید.

·   شما باید از سطح زبان حداقلی آیلتس ۶ و یا معادل آن در دیگر آزمون‌های مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا را کسب کنید.

·  کسب ارزیابی مثبت از سازمان ارزیاب مربوطه

·شما باید در مناطق مشخص شده یا اسپانسرشیپ فمیلی داشته باشید و یا ایالتی

· توجه کنید شما تعهد می‌دهید در منطقه مشخص شده رجیونال به کار و زندگی بپردازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

این ویزای جایگزین ویزای ۴۸۹ استرالیا شده است و یک ویزای موقت است که به شما یک اقامت ۵ ساله را می‌دهد ولی باید توجه کنید که این امکان برای شما وجود دارد تا در نهایت آن را به اقامت دائم تبدیل کنید.

شرایط ویزای ۴۹۱ استرالیا

شاید شما هم مواردی را شنیده باشید در ارتباط با این موضوع اما ما براساس گفته‌های اداره مهاجرت استرالیا در وب سایت رسمی خود در این رابطه می‌گوییم که زمان دقیقی در دسترس نمی‌باشد و این زمان می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. عوامل تاثیر گذار در مدت زمان اخذ ویزای تلنت استرالیا می‌تواند موارد همچون تعداد متقاضی در صف، حجم مدارک ارسالی شما و یا میزان قوی بودن پرونده شما و اسناد ارسالی شما برای ادعا نخبه بودن خود باشد.

 

مزایای ویزای ۴۹۱ استرالیا

   از مهمترین مزایای این نوع ویزا این است که متقاضی می تواند اقامت ۵ ساله استرالیا به صورت موقت کسب نماید. این نوع ویزا در نهایت تبدیل به دائم می‌شود.

·  رفت و آمد نامحدود به استرالیا به مدت ۵ سال

· کار تمام وقت در استرالیا

·  تحصیل در استرالیا برای شما و اعضای خانواده

(تحصیل فرزندان در مدارس دولتی رایگان خواهد بود)

· خدمات درمانی رایگان استرالیا

موضوعات مرتبط با ویزای ۴۹۱ استرالیا

در مورد کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این را بدانید که برای ما هر متقاضی پرونده مخصوص به خود را دارد. ما نمی توانیم و اجازه نداریم که در مورد پرونده های موکلین خود شبیه سازی نموده و یا آن را با شرایط یکسان مقایسه کنیم.

فواید و مزیت های کار با گروه بین المللی پرواز

1

همکاری نزدیک با موکلین

یکی توقع مراجعین از دفاتر کاریابی بین المللی، این است که در جریان کارهایشان بوده و هم در ارتباط نزدیک با کارشناسان و مدیران باشند. ما این توقع را بر آورده نموده ایم.از طریق درگاههای ارتباطی شما می توانید با کارشناسان و مدیران ما در تماس باشید. شما در تماس با ما محدودیتی ندارید.

2

صبوری برای دریافت نتایج اقدامات

هر فردی که می خواهد به خارج از کشور برای کار و یا اقامت سفر نماید، مملو از استرس و هیجان است. شرایط سختی دارد. ما وضعیت و فشار روانی وارد بر موکلین خود را درک می کنیم، اما عجله نمی کنیم. سعی ما بر این است با صبوری و بدوذر از هیجان و اشتباه در سریعترین زمان ممکن، به نتایج خود دست یابیم.

3

ارتقاء مستمر روندها

بی شک ما در دنیایی متغیر زندگی می کنیم. لازمه فعالیت در فضای بین المللی بروز رسانی مستمر در روندها و ابزارها برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. سازمان های مهاجرتی در کشورهای مختلف نیز براساس نیازها و سیاست های پذیرش مراجعین هر لحظه خود را بروز می کنند. سعی ما بر این است که مستمر و دقیق روندها و اطلاعات خود را بروز کنیم.

تیم متخصصین ما

کار برای اقامت و ویزا در هر نظام حقوق، دهه ها مورد توجه جامعه جهانی بوده است. تیم پرواز آماده شده است برای کمک به شما، تا بتوانید آسانتر به اهدافتان برسید. شما می توانید به ما اتکاء کنید.

مشاورین ما

مباحث مربوط به ویزا و مهاجرت از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین جهت در کنار تیم وکلا و کارشناسان متخصص در امور مختلف از مشاوره حرفه ای ها بهره مند هستیم. ما سعی نموده ایم که ضریب خطا را در مورد موکلین خود به حداقل برسانیم.

راهبری تیم اجرا

یکی از دغدغه های مراجعین مراکز کاریابی بین المللی و دفاتر مهاجرتی اسن است که پس از عقد قرارداد پرونده های مراجعین رها می گردد. آن ها نمی توانند با شفافیت روند اجرایی پرونده خود را مشاهده نمایند. ما این نگرانی را رفع نموده ایم.

همکارانی که به پرواز اعتماد دارند

جناب آقای مهرداد ریاحی

مدیر کاریابی بین المللی مهرکام

تکمیل می گردد

سرکار خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت و عضو سازمان مارا

تکمیل می گردد

جناب آقای دامون آرین

سلکت ویزا، مدیر و وکیل مهارجت

تکمیل می گردد

تکمیل می گردد

جناب آقای امینی

مدیر کاریابی بین المللی نیلگام

تکمیل می گردد

سرکار خانم پورمرادیان

مدیرکاریابی بین المللی ایده سازان برتر فردا

تکمیل می گردد

مسیر موفقیت

آماده اید برای رسیدن به آن بالاها؛ با ما همراه شوید

گروه کاریابی بین المللی پرواز سعی نموده است تا برای شما متفاوت باشد. پرواز بر این باور است که همه شما متفاوتید. شما فرصتی برای زندگی و پیشرفتی هستید. نه تنها ما، بلکه ایران به همه شما می نازد. 

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها