ویزای تلنت استرالیا

چگونه می‌توانم ویزای کار استرالیا را بگیرم؟

دولت استرالیا برای اخذ ویزای کار استرالیا، با برنامه‌ریزی دقیق و سیستم مکانیزه‌ای که برای این مسیر در نظر گرفته اند.

استرالیا به دنبال جذب نیروی کار ماهر و متخصص است که با استعداد و توانایی‌هایش بتواند باعث رونق و پیشرفت اقتصادی استرالیا شود.

ویزای تلنت استرالیا و یا همان ویزای نخبگان استرالیا (Global Talent Visa) یکی از ویزاهای بسیار جذاب روزهای اخیر می‌باشد و این جذابیت و استقبال بالا دلیلی ندارد جز مزایای ویزای تلنت استرالیا که در ادامه آنها را بازگو می‌کنیم. افراد نخبه ای در سراسر دنیا وجود دارند که قصد مهاجرت از کشور خود را دارند و می‌خواهند وارد یک کشور مدرن و پیشرفته شوند، از این رو دولت استرالیا در یک اقدام هوشمندانه با وارد کردن ویزای تلنت استرالیا و یا ویزای نخبگان استرالیا سعی بر این دارد تا از این طریق افراد با استعداد را وارد کشور کند تا به این صورت در رشد کشور گام بزرگی را بردارد. 

این ویزا در گذشته دارای دو ساب کلاس، یعنی ویزای ۱۲۴ استرالیا و همچنین ویزای ۸۵۸ استرالیا بوده است که با هم در موقعیت درخواست کننده تفاوت دارد به این صورت که ویزای 858 استرالیا مختص افرادی است که در داخل استرالیا هستند و یزای 124 استرالیا مناسب افراد خارج از استرالیا می باشد اما در حال حاضر براساس آپدیت جدید هر دو ویزا به ساب کلاس ۸۵۸ برای متقاضیان داخل و خارج خاک استرالیا تغییر پیدا کرده است.

 جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع ویزای استرالیا به لینک مربوطه مراجعه فرمایید تا از این طریق با انواع ویزای استرالیا آشنا شوید.

ویزاهای کار و مهارت

با ما آرام باشید

باهم، می سازیم
ایده شما برای آینده

پروسه مهاجرت و اقامت در خارج از مرزهای سرزمین مادری سخت و اشتباه در آن جبران ناپذیر است. ما عادت نداریم تا بر روی زندگی موکلینمان قمار کنیم. 

در پرونده شما نقش اساسی دارید

موفقیت ما بدون نظر شما و بیان اطلاعات دقیق و صحیح، دست نایافتنی خواهد بود. شما نقش اساسی در موفقیت ما دارید

شبیه سازی پرونده موکل ممنوع است

برای ما هر پرونده برای خود داستان جدا را دارد. هیچ پرونده ای را نمی توان براساس شباهت های ظاهری با سایرین تطبیق داد

رضایت شما گارانتی می شود

برنامه ما برای شما طولانی مدت است. برای همین تلاشمان این است تا رضایت شما تضمین شود

ما به شما جایزه می دهیم

شما با ما همکاری می کنید. اطلاعات دقیق و صحیح را به ما می دهید. ما با تحقق آرزوهای شما، به شما جایزه می دهیم

ارائه خدماتی متفاوت

تفاوت ما با سایر رقبا در توجه به جزئیات و خدمات متفاوتی است که به موکلین خود ارائه می دهیم. ما متفاوت می مانیم چون شما متفاوت هستید

روندهای کاری بروز می شود

بی تردید هر لحظه با لحظه پسین خود متفاوت است. اطلاعات و تحولات مربوط به پرونده شما را لحظه به لحظه پی گیری می کنیم