توسعه پروازهای مسافربری عمان – ایران

اخبار عمان

توسعه پروازهای مسافربری عمان - ایران

سلام ایر پروازهای مستقیم هر دو هفته یکبار از فرودگاه صحار به فرودگاه شیراز در جمهوری اسلامی ایران را از یک ماه آینده - ۵ جولای ۲۰۲۳ - اعلام کرد.

کلمات دلخواه خود را جستجو کنید

شرکت هواپیمایی سلام ایر عمان، سریع ترین شرکت هواپیمایی در حال رشد در کشور سلطان نشین، از ۵ جولای پرواز مستقیم از فرودگاه صحار به شیراز را به صورت یک طرفه در روزهای چهارشنبه و جمعه اعلام نمود.

در رده بندی اسپید تست، از کشورهایی با بیشترین سرعت اینترنت موبایل که در می ۲۰۲۳ انجام شده است، امارات با میانگین سرعت ۱۸۱.۷۹ مگابیت بر ثانیه در رده ی اول قرار گرفته است.  در رده ی دوم قطر با میانگین سرعت ۱۶۴.۸۶ مگابیت بر ثانیه و در رده ی سوم نروژ با میانگین سرعت ۱۴۶.۱۵ مگابیت بر  ثانیه قرار گرفته اند.

اگر قصد آشنایی بیشتر با هر یک از شرایط مذکور را دارید می توانید از خدمات حضوری و آن لاین گروه کارشناسان پرواز استفاده نمایید. این گروه امکان بهره مندی متقاضیان عزیز از خدمات مشاوره ای رایگان خود را به صورت آن لاین (برخط) از سراسر ایران و یا خارج از ایران را فراهم نموده است. فقط کافی است از طریق درگاههای ارتباطی، با همکاران ما در تماس باشید. ما در حداقل زمان ممکن، اطلاعاتی دقیق، صحیح و لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد. 

سایر اخبار مرتبط

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها