ویزای ۸۶۴استرالیا

SUCCESS, TOGETHER

ویزای ۸۶۴ استرالیا

مشاوران ما در زمینه‌های مختلفی از جمله کاریابی، اقامت، ویزا و غیره، متخصص هستند. ما اینجا هستیم تا به شما در درخشاندن کسب و کارتان و آرامش در زندگیتان کمک کنیم.

MISSION-DRIVEN

ما متعهد هستیم که به موکلین خود در غلبه بر هر چالشی کمک کنیم و در رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز ایشان کمک کنیم.

با توجه به طولانی بودن صف انتظار ویزای 103 استرالیا و همچنین ویزای 804 استرالیا از خانواده ویزاهای والدین استرالیا ، بهترین گزینه برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین استرالیا را می توان ویزاهای Contributory استرالیا عنوان کرد.

PATH TO SUCCCESS

زمان بسیار کمتری برای بررسی مدارک و صدور ویزا نیاز دارند اما هزینه ی بیشتری نسبت به دو ویزای والدین استرالیا نیاز دارند. ویزاهای Contributory استرالیا با دیگر ویزاهای والدین استرالیا از نظر پرداخت هزینه متفاوت هستند.

  • به این صورت که یک هزینه‌ی اولیه در هنگام تشکیل پرونده پرداخت می‌شود و سپس قبل از صدور ویزا، هزینه‌ی مرحله‌ی دوم که رقم بالاتری نیز دارد پرداخت خواهد شد.
  • برای دریافت ویزای ۸۶۴ استرالیا از دو مسیر درخواست مستقیم و غیرمستقیم می‌توان اقدام کرد. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که در زمان درخواست ویزای ۸۶۴ استرالیا شما باید در خاک استرالیا باشید.

ویزای ۸۶۴ استرالیا و یا ویزای والدین سالخورده استرالیا یک ویزای اقامت دائم استرالیا است که به متقاضی این اجازه را می‌دهد که به مدت نامحدود در استرالیا زندگی کند. همانطور که از نام ویزای ۸۶۴ استرالیا مشخص است، ‌متقاضی می‌بایست سن بازنشستگی در استرالیا را گذرانده باشد. 

مزایای ویزای 864 استرالیا

بطور نامحدود در استرالیا بمانید.

کار و تحصیل در استرالیا

ثبت نام در طرح مراقبت های بهداشت عمومی استرالیا ،  Medicare

از بستگان خود حمایت کنید تا به استرالیا بیایند.

در صورت واجد شرایط بودن ، درخواست  تابعیت استرالیا را بدهید

مزایای ویزای ۸۶۴

دارای سابقه برجسته بین المللی و دستاوردهایی استثنایی و منحصر به فرد در یکی از زمینه‌های نام برده شده، باشد. متقاضی باید فرد برجسته ای در زمینه عنوان شده باشد، توانایی‌های برتری نسبت به دیگران در زمینه عنوان شده داشته باشد. شامل:

مقالات بین المللی، ثبت اختراع، کتاب، سخنرانی در سمینار و کنفرانس، شرکت در المپیاد و کسب رتبه، شاگرد برتر در دانشگاه یا ورودی برتر، پروژه صنعتی، پروژه تحقیقاتی و هر دستاوردی که بتواند Out standing باشد.

در مورد کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این را بدانید که برای ما هر متقاضی پرونده مخصوص به خود را دارد. ما نمی توانیم و اجازه نداریم که در مورد پرونده های موکلین خود شبیه سازی نموده و یا آن را با شرایط یکسان مقایسه کنیم.

فواید و مزیت های کار با گروه بین المللی پرواز

1

همکاری نزدیک با موکلین

یکی توقع مراجعین از دفاتر کاریابی بین المللی، این است که در جریان کارهایشان بوده و هم در ارتباط نزدیک با کارشناسان و مدیران باشند. ما این توقع را بر آورده نموده ایم.از طریق درگاههای ارتباطی شما می توانید با کارشناسان و مدیران ما در تماس باشید. شما در تماس با ما محدودیتی ندارید.

2

صبوری برای دریافت نتایج اقدامات

هر فردی که می خواهد به خارج از کشور برای کار و یا اقامت سفر نماید، مملو از استرس و هیجان است. شرایط سختی دارد. ما وضعیت و فشار روانی وارد بر موکلین خود را درک می کنیم، اما عجله نمی کنیم. سعی ما بر این است با صبوری و بدوذر از هیجان و اشتباه در سریعترین زمان ممکن، به نتایج خود دست یابیم.

3

ارتقاء مستمر روندها

بی شک ما در دنیایی متغیر زندگی می کنیم. لازمه فعالیت در فضای بین المللی بروز رسانی مستمر در روندها و ابزارها برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. سازمان های مهاجرتی در کشورهای مختلف نیز براساس نیازها و سیاست های پذیرش مراجعین هر لحظه خود را بروز می کنند. سعی ما بر این است که مستمر و دقیق روندها و اطلاعات خود را بروز کنیم.

تیم متخصصین ما

کار برای اقامت و ویزا در هر نظام حقوق، دهه ها مورد توجه جامعه جهانی بوده است. تیم پرواز آماده شده است برای کمک به شما، تا بتوانید آسانتر به اهدافتان برسید. شما می توانید به ما اتکاء کنید.

مشاورین ما

مباحث مربوط به ویزا و مهاجرت از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین جهت در کنار تیم وکلا و کارشناسان متخصص در امور مختلف از مشاوره حرفه ای ها بهره مند هستیم. ما سعی نموده ایم که ضریب خطا را در مورد موکلین خود به حداقل برسانیم.

راهبری تیم اجرا

یکی از دغدغه های مراجعین مراکز کاریابی بین المللی و دفاتر مهاجرتی اسن است که پس از عقد قرارداد پرونده های مراجعین رها می گردد. آن ها نمی توانند با شفافیت روند اجرایی پرونده خود را مشاهده نمایند. ما این نگرانی را رفع نموده ایم.

همکارانی که به پرواز اعتماد دارند

جناب آقای مهرداد ریاحی

مدیر کاریابی بین المللی مهرکام

تکمیل می گردد

سرکار خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت و عضو سازمان مارا

تکمیل می گردد

جناب آقای دامون آرین

سلکت ویزا، مدیر و وکیل مهارجت

تکمیل می گردد

تکمیل می گردد

جناب آقای امینی

مدیر کاریابی بین المللی نیلگام

تکمیل می گردد

سرکار خانم پورمرادیان

مدیرکاریابی بین المللی ایده سازان برتر فردا

تکمیل می گردد

مسیر موفقیت

آماده اید برای رسیدن به آن بالاها؛ با ما همراه شوید

گروه کاریابی بین المللی پرواز سعی نموده است تا برای شما متفاوت باشد. پرواز بر این باور است که همه شما متفاوتید. شما فرصتی برای زندگی و پیشرفتی هستید. نه تنها ما، بلکه ایران به همه شما می نازد. 

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها