ویزای ۱۴۳ استرالیا

SUCCESS, TOGETHER

ویزای ۱۴۳ استرالیا

مشاوران ما در زمینه‌های مختلفی از جمله کاریابی، اقامت، ویزا و غیره، متخصص هستند. ما اینجا هستیم تا به شما در درخشاندن کسب و کارتان و آرامش در زندگیتان کمک کنیم.

MISSION-DRIVEN

ما متعهد هستیم که به موکلین خود در غلبه بر هر چالشی کمک کنیم و در رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز ایشان کمک کنیم.

با توجه به طولانی بودن صف انتظار ویزاهای ساب‌کلاس 103 و 804، بهترین گزینه برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین را می‌توان ویزاهای Contributory عنوان کرد که زمان بسیار کمتری برای بررسی مدارک و صدور ویزا نیاز دارند اما هزینه‌ی بیشتری نسبت به دو ویزای دیگر دارند

PATH TO SUCCCESS

ویزاهای Contributory با دیگر ویزاها از نظر پرداخت هزینه متفاوت هستند به این صورت که یک هزینه‌ی اولیه در هنگام تشکیل پرونده پرداخت می‌شود و سپس قبل از صدور ویزا، هزینه‌ی مرحله‌ی دوم که رقم بالاتری نیز دارد پرداخت خواهد شد.

  • این اجازه را می‌دهد که به مدت نامحدود در استرالیا زندگی کند. برای دریافت ویزای 143 استرالیا از دو مسیر درخواست مستقیم و غیرمستقیم می‌توان اقدام کرد. در مسیر درخواست مستقیم، فرد برای تشکیل پرونده می‌بایست مبلغ 3695 دلار و هنگام صدور ویزا نیز مبلغ 43600 دلار استرالیا پرداخت کند.

مسیر غیرمستقیم برای افرادی است که ویزای اقامت موقت استرالیا از طریق ویزای 173 استرالیا را دریافت کرده‌اند و تا قبل از مدت 2 ساله‌ی این ویزا برای اقامت دائم استرالیا اقدام نموده‌اند، در این حالت هنگام تشکیل پرونده مبلغ 3695 دلار استرالیا و هنگام صدور ویزا 19420 دلار پرداخت می‌نمایند.

شرایط لازم برای ویزای 143 استرالیا

شما باید یک اسپانسر داشته باشید . متقاضیان بایستی تحت اسپانسری فرزند خود قرار گیرند. اسپانسر بایستی دو سال قبل از ثبت درخواست برای این ویزا به صورت قانونی در استرالیا زندگی کرده باشد.

دارای ویزای والدین استرالیا 173 باشید.

بیش از نیمی از فرزندان متقاضی باید مقیم دائم استرالیا باشند.

مزایای ویزای 143 استرالیا

ویزای 143 استرالیا به شما و اعضاء خانواده شما اجازه می دهد که به صورت دائم در استرالیا زندگی کنید.

اقامت دائم استرالیا

در استرالیا مشغول کار و تحصیل شوید.

از سرویس مراقبت های پزشکی (مدیکر) استفاده کنید.

درصورت داشتن شرایط لازم جهت شهروندی استرالیا اقدام کنید.

اسپانسر بستگان واجد شرایط خود جهت اقامت دائم شوید.

تا پنج سال از تاریخ صدور ویزا از و به استرالیا سفر کنید.

مراحل دریافت کد
Unique Identifier

ارائه یک متن ۳۰۰ تا ۷۵۰ کلمه‌ای در رابطه واجد شرایط بودن متقاضی

  • cover letter: اشاره به اطلاعات و دستاوردهای علمی و تحقیق در رابطه با موقعیت‌ها و فرصت‌ها
  • تهیه CV
  • مدارک هویتی و مربوط به دستاوردها (مدارک تحصیلی، جوایز و گواهینامه‌ها از ارگان‌های بین المللی، ارائه مدارک و نامه‌های معتبر از نهادهای تخصصی، علمی پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و …
  • مدارکی که نشان دهنده‌ی برتری نسبت به سایر افراد با تخصصی مشابه باشد.
  • معرفی Nominator شناخته شده در زمینه مورد نظر. 

شرایط

این افراد در دو حال زیر قرار دارند:

  • یا مدرک دکترای خود را در ۶ ماه آینده دریافت می‌کنند.
  • و یا در ۳ سال گذشته مدرک دکترای خود را دریافت کرده‌اند.

اثبات توانایی کسب درآمد بیش از ۱۵۴ هزار دلار استرالیا در سال موضوع مهم دیگری است که باید متقاضی به آن توجه داشته باشد. در قسمت های بعدی در این زمینه بیشتر توضیح داده خواهد شد.

مساله دیگر مربوط به این می شود که متقاضی باید در زمینه recent graduate که در آپدیت جدید ارائه شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا به آن اشاره شده است توجه نماید. منظور این است که مدرک تحصیلی دکترای متقاضیان این بخش باید معادل دکترای استرالیا براساس استاندارد های آموزشی این کشور باشد.

 

در مورد کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این را بدانید که برای ما هر متقاضی پرونده مخصوص به خود را دارد. ما نمی توانیم و اجازه نداریم که در مورد پرونده های موکلین خود شبیه سازی نموده و یا آن را با شرایط یکسان مقایسه کنیم.

فواید و مزیت های کار با گروه بین المللی پرواز

1

همکاری نزدیک با موکلین

یکی توقع مراجعین از دفاتر کاریابی بین المللی، این است که در جریان کارهایشان بوده و هم در ارتباط نزدیک با کارشناسان و مدیران باشند. ما این توقع را بر آورده نموده ایم.از طریق درگاههای ارتباطی شما می توانید با کارشناسان و مدیران ما در تماس باشید. شما در تماس با ما محدودیتی ندارید.

2

صبوری برای دریافت نتایج اقدامات

هر فردی که می خواهد به خارج از کشور برای کار و یا اقامت سفر نماید، مملو از استرس و هیجان است. شرایط سختی دارد. ما وضعیت و فشار روانی وارد بر موکلین خود را درک می کنیم، اما عجله نمی کنیم. سعی ما بر این است با صبوری و بدوذر از هیجان و اشتباه در سریعترین زمان ممکن، به نتایج خود دست یابیم.

3

ارتقاء مستمر روندها

بی شک ما در دنیایی متغیر زندگی می کنیم. لازمه فعالیت در فضای بین المللی بروز رسانی مستمر در روندها و ابزارها برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. سازمان های مهاجرتی در کشورهای مختلف نیز براساس نیازها و سیاست های پذیرش مراجعین هر لحظه خود را بروز می کنند. سعی ما بر این است که مستمر و دقیق روندها و اطلاعات خود را بروز کنیم.

تیم متخصصین ما

کار برای اقامت و ویزا در هر نظام حقوق، دهه ها مورد توجه جامعه جهانی بوده است. تیم پرواز آماده شده است برای کمک به شما، تا بتوانید آسانتر به اهدافتان برسید. شما می توانید به ما اتکاء کنید.

مشاورین ما

مباحث مربوط به ویزا و مهاجرت از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین جهت در کنار تیم وکلا و کارشناسان متخصص در امور مختلف از مشاوره حرفه ای ها بهره مند هستیم. ما سعی نموده ایم که ضریب خطا را در مورد موکلین خود به حداقل برسانیم.

راهبری تیم اجرا

یکی از دغدغه های مراجعین مراکز کاریابی بین المللی و دفاتر مهاجرتی اسن است که پس از عقد قرارداد پرونده های مراجعین رها می گردد. آن ها نمی توانند با شفافیت روند اجرایی پرونده خود را مشاهده نمایند. ما این نگرانی را رفع نموده ایم.

همکارانی که به پرواز اعتماد دارند

جناب آقای مهرداد ریاحی

مدیر کاریابی بین المللی مهرکام

تکمیل می گردد

سرکار خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت و عضو سازمان مارا

تکمیل می گردد

جناب آقای دامون آرین

سلکت ویزا، مدیر و وکیل مهارجت

تکمیل می گردد

تکمیل می گردد

جناب آقای امینی

مدیر کاریابی بین المللی نیلگام

تکمیل می گردد

سرکار خانم پورمرادیان

مدیرکاریابی بین المللی ایده سازان برتر فردا

تکمیل می گردد

مسیر موفقیت

آماده اید برای رسیدن به آن بالاها؛ با ما همراه شوید

گروه کاریابی بین المللی پرواز سعی نموده است تا برای شما متفاوت باشد. پرواز بر این باور است که همه شما متفاوتید. شما فرصتی برای زندگی و پیشرفتی هستید. نه تنها ما، بلکه ایران به همه شما می نازد. 

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها