ویزای ۱۰۳ استرالیا

SUCCESS, TOGETHER

ویزای ۱۰۳ استرالیا

مشاوران ما در زمینه‌های مختلفی از جمله کاریابی، اقامت، ویزا و غیره، متخصص هستند. ما اینجا هستیم تا به شما در درخشاندن کسب و کارتان و آرامش در زندگیتان کمک کنیم.

MISSION-DRIVEN

ما متعهد هستیم که به موکلین خود در غلبه بر هر چالشی کمک کنیم و در رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز ایشان کمک کنیم.

ویزای 103 استرالیا به دلیل هزینه‌ی پایین آن، یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای مهاجرت به استرالیا است

PATH TO SUCCCESS

دولت استرالیا بعد از بررسی‌هایی که در سال‌های گذشته انجام داده است و به دلیل افزایش میانگین سنی این کشور به خاطر تعداد بالای مهاجرین توسط ویزای 103 استرالیا محدودیت‌های زیادی را برای این ویزا در نظر گرفته است و به دلیل حجم بالای متقاضی، عموماً رسیدگی به پرونده‌ها و صدور ویزای 103 استرالیا نزدیک به 30 سال به طول می‌انجامد.
ویزای والدین استرالیا 103 به والدینی که فرزندشان شهروند استرالیا، مقیم دائم استرالیا یا شهروند نیوزلند واجد شرایطی است که در استرالیا اقامت دارد، اجازه می دهد در استرالیا زندگی کنند.

شرایط ویزای 103 استرالیا

باید یک اسپانسر داشته باشید.

شرایط مثبتی در تست بالانس فامیلی کسب کنید به این صورت که بیش از نیمی از فرزندان شما در استرالیا باشند.

مزایای ویزای 103 استرالیا

امکان کار و تحصیل در استرالیا

کسب اقامت دائم استرالیا

ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا، Medicare

حمایت از اعضای خانواده خود برای آمدن به استرالیا

اگر واجد شرایط بودید، اقدام برای اخذ شهروندی استرالیا نمایید.

مدت زمان

شاید شما هم مواردی را شنیده باشید در ارتباط با این موضوع اما ما براساس گفته‌های اداره مهاجرت استرالیا در وب سایت رسمی خود در این رابطه می‌گوییم که زمان دقیقی در دسترس نمی‌باشد و این زمان می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. 

عوامل تاثیر گذار در مدت زمان اخذ ویزای تلنت استرالیا می‌تواند موارد همچون تعداد متقاضی در صف، حجم مدارک ارسالی شما و یا میزان قوی بودن پرونده شما و اسناد ارسالی شما برای ادعا نخبه بودن خود باشد.

 

الزامات ویزا

دارای سابقه برجسته بین المللی و دستاوردهایی استثنایی و منحصر به فرد در یکی از زمینه‌های نام برده شده، باشد. متقاضی باید فرد برجسته ای در زمینه عنوان شده باشد، توانایی‌های برتری نسبت به دیگران در زمینه عنوان شده داشته باشد. شامل:

مقالات بین المللی، ثبت اختراع، کتاب، سخنرانی در سمینار و کنفرانس، شرکت در المپیاد و کسب رتبه، شاگرد برتر در دانشگاه یا ورودی برتر، پروژه صنعتی، پروژه تحقیقاتی و هر دستاوردی که بتواند Out standing باشد.

مراحل دریافت کد
Unique Identifier

ارائه یک متن ۳۰۰ تا ۷۵۰ کلمه‌ای در رابطه واجد شرایط بودن متقاضی

  • cover letter: اشاره به اطلاعات و دستاوردهای علمی و تحقیق در رابطه با موقعیت‌ها و فرصت‌ها
  • تهیه CV
  • مدارک هویتی و مربوط به دستاوردها (مدارک تحصیلی، جوایز و گواهینامه‌ها از ارگان‌های بین المللی، ارائه مدارک و نامه‌های معتبر از نهادهای تخصصی، علمی پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و …
  • مدارکی که نشان دهنده‌ی برتری نسبت به سایر افراد با تخصصی مشابه باشد.
  • معرفی Nominator شناخته شده در زمینه مورد نظر. 

شرایط

این افراد در دو حال زیر قرار دارند:

  • یا مدرک دکترای خود را در ۶ ماه آینده دریافت می‌کنند.
  • و یا در ۳ سال گذشته مدرک دکترای خود را دریافت کرده‌اند.

اثبات توانایی کسب درآمد بیش از ۱۵۴ هزار دلار استرالیا در سال موضوع مهم دیگری است که باید متقاضی به آن توجه داشته باشد. در قسمت های بعدی در این زمینه بیشتر توضیح داده خواهد شد.

مساله دیگر مربوط به این می شود که متقاضی باید در زمینه recent graduate که در آپدیت جدید ارائه شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا به آن اشاره شده است توجه نماید. منظور این است که مدرک تحصیلی دکترای متقاضیان این بخش باید معادل دکترای استرالیا براساس استاندارد های آموزشی این کشور باشد.

 

در مورد کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این را بدانید که برای ما هر متقاضی پرونده مخصوص به خود را دارد. ما نمی توانیم و اجازه نداریم که در مورد پرونده های موکلین خود شبیه سازی نموده و یا آن را با شرایط یکسان مقایسه کنیم.

فواید و مزیت های کار با گروه بین المللی پرواز

1

همکاری نزدیک با موکلین

یکی توقع مراجعین از دفاتر کاریابی بین المللی، این است که در جریان کارهایشان بوده و هم در ارتباط نزدیک با کارشناسان و مدیران باشند. ما این توقع را بر آورده نموده ایم.از طریق درگاههای ارتباطی شما می توانید با کارشناسان و مدیران ما در تماس باشید. شما در تماس با ما محدودیتی ندارید.

2

صبوری برای دریافت نتایج اقدامات

هر فردی که می خواهد به خارج از کشور برای کار و یا اقامت سفر نماید، مملو از استرس و هیجان است. شرایط سختی دارد. ما وضعیت و فشار روانی وارد بر موکلین خود را درک می کنیم، اما عجله نمی کنیم. سعی ما بر این است با صبوری و بدوذر از هیجان و اشتباه در سریعترین زمان ممکن، به نتایج خود دست یابیم.

3

ارتقاء مستمر روندها

بی شک ما در دنیایی متغیر زندگی می کنیم. لازمه فعالیت در فضای بین المللی بروز رسانی مستمر در روندها و ابزارها برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. سازمان های مهاجرتی در کشورهای مختلف نیز براساس نیازها و سیاست های پذیرش مراجعین هر لحظه خود را بروز می کنند. سعی ما بر این است که مستمر و دقیق روندها و اطلاعات خود را بروز کنیم.

تیم متخصصین ما

کار برای اقامت و ویزا در هر نظام حقوق، دهه ها مورد توجه جامعه جهانی بوده است. تیم پرواز آماده شده است برای کمک به شما، تا بتوانید آسانتر به اهدافتان برسید. شما می توانید به ما اتکاء کنید.

مشاورین ما

مباحث مربوط به ویزا و مهاجرت از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین جهت در کنار تیم وکلا و کارشناسان متخصص در امور مختلف از مشاوره حرفه ای ها بهره مند هستیم. ما سعی نموده ایم که ضریب خطا را در مورد موکلین خود به حداقل برسانیم.

راهبری تیم اجرا

یکی از دغدغه های مراجعین مراکز کاریابی بین المللی و دفاتر مهاجرتی اسن است که پس از عقد قرارداد پرونده های مراجعین رها می گردد. آن ها نمی توانند با شفافیت روند اجرایی پرونده خود را مشاهده نمایند. ما این نگرانی را رفع نموده ایم.

همکارانی که به پرواز اعتماد دارند

جناب آقای مهرداد ریاحی

مدیر کاریابی بین المللی مهرکام

تکمیل می گردد

سرکار خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت و عضو سازمان مارا

تکمیل می گردد

جناب آقای دامون آرین

سلکت ویزا، مدیر و وکیل مهارجت

تکمیل می گردد

تکمیل می گردد

جناب آقای امینی

مدیر کاریابی بین المللی نیلگام

تکمیل می گردد

سرکار خانم پورمرادیان

مدیرکاریابی بین المللی ایده سازان برتر فردا

تکمیل می گردد

مسیر موفقیت

آماده اید برای رسیدن به آن بالاها؛ با ما همراه شوید

گروه کاریابی بین المللی پرواز سعی نموده است تا برای شما متفاوت باشد. پرواز بر این باور است که همه شما متفاوتید. شما فرصتی برای زندگی و پیشرفتی هستید. نه تنها ما، بلکه ایران به همه شما می نازد. 

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها