ویزای کلاس ۱۸۹ استرالیا

ما با هم موفقیت را تعریف کرده ایم

ویزای ۱۸۹ استرالیا

مشاوران ما در زمینه‌های مختلفی از جمله کاریابی، اقامت، ویزا و غیره، متخصص هستند. ما اینجا هستیم تا به شما در درخشاندن کسب و کارتان و آرامش در زندگیتان کمک کنیم.

MISSION-DRIVEN

ما متعهد هستیم که به موکلین خود در غلبه بر هر چالشی کمک کنیم و در رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز ایشان کمک کنیم.

اگر از متقاضیانی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار را دارند سوال کنید در اکثر موارد اعلام می‌کنند بهترین روش مهاجرت به استرالیا ویزای ۱۸۹ استرالیا است.

PATH TO SUCCCESS

در بخش می‌خواهیم به بررسی ویزای کار استرالیا سابکلاس ۱۸۹ بپردازیم و اینکه منظور از ویزای ۱۸۹ استرالیا یک ویزای مستقل استرالیا چیست، با ما همراه باشید.

همان گونه که در قسمت بالا اشاره کردیم یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا است. زیرا متقاضیان این ویزا از همان ابتدا بااقامت دائم استرالیا و یا به عبارتی PR استرالیا وارد این کشور می‌شوند. ویزای کار استرالیا سابکلاس ۱۸۹ یک ویزای مستقل استرالیا محسوب می‌شود به این صورت که شما باید برای این ویزا 65 امتیاز خالص بدون اسپانسر و کارفرما کسب کنید و این امتیاز را فقط براساس توانایی‌ها و تخصص خود باید کسب کنید.

شرایط ویزای ۱۸۹ استرالیا

· مهارت و تخصص شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا موجود باشد.
· سن شما برای اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا باید کمتر ۴۵ سال باشد.
· حداقل امتیاز ۶۵ را از جدول امتیازبندی ویزای کار استرالیا کسب کنید.
· سطح زبان انگلیسی شما برای ویزای کار استرالیا ۱۸۹ باید آیلتس ۶ و یا معادل آن در دیگر آزمون‌های مورد تایید استرالیا باشد.
· سوابق کاری شما باید توسط سازمان‌های ارزیاب مدارک استرالیا مورد ارزشیابی مثبت قرار گیرد.

مزایای ویزای ۱۸۹ استرالیا

اولین و اصلی‌ترین مزیت ویزای ۱۸۹ استرالیا اقامت دائم آن در بدو ورود است و بدون هیچ قیدوشرطی در هر نقطه از استرالیا زندگی کنید. دارای PR استرالیا

·  اجازه کار تمام وقت در استرالیا به شما و اعضای خانواده

· اجازه تحصیل در استرالیا برای شما و اعضای خانواده

· استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی رایگان استرالیا Medicare

· بعد از کسب شرایط لازم برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید.

· به مدت ۵ سال به استرالیا رفت و آمد کنید.

· اسپانسر دیگر اعضای خانواده خود شوید.

در مورد کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. این را بدانید که برای ما هر متقاضی پرونده مخصوص به خود را دارد. ما نمی توانیم و اجازه نداریم که در مورد پرونده های موکلین خود شبیه سازی نموده و یا آن را با شرایط یکسان مقایسه کنیم.

فواید و مزیت های کار با گروه بین المللی پرواز

1

همکاری نزدیک با موکلین

یکی توقع مراجعین از دفاتر کاریابی بین المللی، این است که در جریان کارهایشان بوده و هم در ارتباط نزدیک با کارشناسان و مدیران باشند. ما این توقع را بر آورده نموده ایم.از طریق درگاههای ارتباطی شما می توانید با کارشناسان و مدیران ما در تماس باشید. شما در تماس با ما محدودیتی ندارید.

2

صبوری برای دریافت نتایج اقدامات

هر فردی که می خواهد به خارج از کشور برای کار و یا اقامت سفر نماید، مملو از استرس و هیجان است. شرایط سختی دارد. ما وضعیت و فشار روانی وارد بر موکلین خود را درک می کنیم، اما عجله نمی کنیم. سعی ما بر این است با صبوری و بدوذر از هیجان و اشتباه در سریعترین زمان ممکن، به نتایج خود دست یابیم.

3

ارتقاء مستمر روندها

بی شک ما در دنیایی متغیر زندگی می کنیم. لازمه فعالیت در فضای بین المللی بروز رسانی مستمر در روندها و ابزارها برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. سازمان های مهاجرتی در کشورهای مختلف نیز براساس نیازها و سیاست های پذیرش مراجعین هر لحظه خود را بروز می کنند. سعی ما بر این است که مستمر و دقیق روندها و اطلاعات خود را بروز کنیم.

تیم متخصصین ما

کار برای اقامت و ویزا در هر نظام حقوق، دهه ها مورد توجه جامعه جهانی بوده است. تیم پرواز آماده شده است برای کمک به شما، تا بتوانید آسانتر به اهدافتان برسید. شما می توانید به ما اتکاء کنید.

مشاورین ما

مباحث مربوط به ویزا و مهاجرت از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین جهت در کنار تیم وکلا و کارشناسان متخصص در امور مختلف از مشاوره حرفه ای ها بهره مند هستیم. ما سعی نموده ایم که ضریب خطا را در مورد موکلین خود به حداقل برسانیم.

راهبری تیم اجرا

یکی از دغدغه های مراجعین مراکز کاریابی بین المللی و دفاتر مهاجرتی اسن است که پس از عقد قرارداد پرونده های مراجعین رها می گردد. آن ها نمی توانند با شفافیت روند اجرایی پرونده خود را مشاهده نمایند. ما این نگرانی را رفع نموده ایم.

همکارانی که به پرواز اعتماد دارند

جناب آقای مهرداد ریاحی

مدیر کاریابی بین المللی مهرکام

تکمیل می گردد

سرکار خانم اعظم جعفری

وکیل مهاجرت و عضو سازمان مارا

تکمیل می گردد

جناب آقای دامون آرین

سلکت ویزا، مدیر و وکیل مهارجت

تکمیل می گردد

تکمیل می گردد

جناب آقای امینی

مدیر کاریابی بین المللی نیلگام

تکمیل می گردد

سرکار خانم پورمرادیان

مدیرکاریابی بین المللی ایده سازان برتر فردا

تکمیل می گردد

مسیر موفقیت

آماده اید برای رسیدن به آن بالاها؛ با ما همراه شوید

گروه کاریابی بین المللی پرواز سعی نموده است تا برای شما متفاوت باشد. پرواز بر این باور است که همه شما متفاوتید. شما فرصتی برای زندگی و پیشرفتی هستید. نه تنها ما، بلکه ایران به همه شما می نازد. 

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.

مشاوره تخصصی مهاجرت

فهرست مطالب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها