درباره ما

خدمات ما

استرالیا

نظام مهاجرت استرالیا، بی تردید یکی از سیستم های مهاجرتی دقیق و پیچیده در سراسر دنیا است. ما سعی نموده ایم تا با فراهم نمودن دسترسی شما به متخصصینی حرفه ای، مسیر آینده شما را هموارتر نماییم

امارات متحده عربی

از این کشور می توان به عنوان یکی از هاب ها و مراکز شناسایی وجذب نخبگان و سرمایه داران نام برد. بی تردید زندگی و تجارت در امارت های این کشور، ظرفیتی باور نکردنی برای آن دسته ای خواهد بود که خود را مستعد برای تفاوت می دانند.

عمان

عمان کشوری با فرهنگی غنی و ثبات در منطقه خاورمیانه است. این دو عامل در کنار بسیاری از مولفه های اقتصادی و اجتماعی باعث شده است که این کشور به عنوان مقصد بسیاری از جویندگان کار و اقامت برای آینده ای بهتر تبدیل شود. ما سعی نموده ایم که ویترینی شفاف برای آینده شما در عمان باشیم.

مشاغل از راه دور

بسیاری از شماها نمی خواهند و یا نمی توانند به خارج از کشور مهاجرت نمایند، اما به دلایل مختلف می خواهند تا درآمد ارزی داشته باشند. یکی از اهداف کاریابی های بین المللی این است که برای این دسته از متقاضیان فرصت های شغلی را بیابد تا نیازی به اقامت در محل دیگر نداشته باشند. آن ها بدون اینکه محل اقامت خود را تغییر دهند و یا از کار فعلی خود دست بکشند، می توانند از این فرصت های جدید استفاده نمایند.

دومینیکن

بسیاری این سوال را می پرسند که چرا ما باید دومینیکن را انتخاب نماییم. در بین تجار و افراد ذینفوذ که ای نمی خواهند و یا می توانند به کشورهایی همانند استرالیا، کانادا، آمریکا و یا اتحادیه اروپا مهاجرت نمایند، در عوض می توانند از طریق اخذ گذرنامه دومینیکن به بسیاری از خواسته های خود برسند. در این زمینه نیز مشاوره هایی را برای شما آماده نموده ایم.

اسپانسرهای شغلی

یکی از نگرانی های عمده متقاضیان کار و زندگی در خارج از کشور، یافتن شغلی مناسب با وضعیت آن ها است که هم بتوانند پس از اقامت در کشور میزبان زندگی مناسبی برای خود و خانواده خود فراهم نموده و هم از آن طریق بتوانند با ویزای معتبر و قانوین در آن کشور اقامت نمایند. یافتن اسپانسرهای شغلی یکی از وظایف پیچیده و مشکل در امور مهاجرتی است. به همین دلیل اکثر وکلای مهاجرت و یا کاریابی های بین المللی از انجام آن خودداری می نمایند. ما توانسته ایم در این زمینه گام های ارزنده ای را برداریم.

اعتماد کرده اید

یکی از باورهای گروه پرواز این است که به گونه ای رفتار سازمانی و حرفه ای خود را تنظیم می نماید، که موکلین و مراجعین باور دارند که صرفنظر از نتیجه برای هدف آن ها متخصصین این گروه جنگیده اند. شما هم ما را  امتحان کنید

همکاران 
ما​

موسس و مدیر کاریابی

دکتر حسین سرتیپی

….

مدیر میز استرالیا

خانم محبوبه سلمانیان

وکیل مهاجرت و عضو رسمی مارا

سرکار خانم اعظم جعفر

….

مدیر میز کشورهای جنوبی خلیج فارس (عمان، امارات و قطر)

خانم حانیه گیوری

….

پذیرش و امور اجرایی

خانم مریم آرانی

….

مشتریان راضی

موکلینی که به ما اعتماد کرده اند

از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

خواهشمند است این فرم را تکمیل فرمایید تا همکاران ما بتوانند بهتر بدانند در مورد نیازمندی های شما و کمکی که می توانند ارائه دهند. 

fly for future