باشگاه مشتریان

ما برای ارائه بهترین خدمات به شما آماده شده ایم.

بهره گیری از ابزارهای روز و فنی برای ارائه خدمات به مراجعین و موکلین خود در هر نقطه از جهان و در سریعترین زمان ممکن است. ما با استفاده از همکارانی مجرب در شهرهای سیدنی و دبی و نیز با همراهی سایر کاریابی ها و دفاتر مهاجرتی طرف قرارداد خود، سعی نموده است تا فرصتی متفاوت را برای شما فراهم نماید.

شما نگران نباشید، همه چیز را ما اداره خواهیم کرد.

زمانی که با حرفه ای ها کار می کنید، نگرانی و اضطراب بی معنا است. ما برای هر احتمالی خود را آماده کرده ایم.

نیازمندی های زبانشناسی

در روند تکمیل

نیازمندی های حقوقی

در روند تکمیل

نیازمندی های روانشناسی

در روند تکمیل

نیازمندی های برای اعضا خانواده

در روند تکمیل

نیازمندی در تهیه ترجمه مدارک

در روند تکمیل

نیازمندی در تهیه رزومه

در روند تکمیل
حرکتی بدون استرس

از ابتدا تا انتها

ما به تنهایی به دنبال ارتباط با جامعه مخاطب خود نیستیم. برای ما حفظ ارتباط با جامعه و موکلین خود و ایجاد حس آرامش و خرسندی در آن ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. به همین دلیل به همان اندازه که برای مدیریت پذیرش ارزش قائلیم به همان اندازه برای باشگاه مشتریان خود برنامه ریزی نموده ایم. 

برای رسیدن به مقصد هیجان نداشته باشید.

روندها و پروسه های کاری ما آسان است

بهره مندی از خدمات اساتید زبانشناسی

موکلین و متقاضیان برای تکمیل روند اقامت و کار در خارج ار کشور نیازمند آگاهی از شیوه های صحیح و مناسب یادگیری زبان خارجی هستند. بویژه آن که در زمان زندگی در کشور میزبان نیز به مهارت های زبانی و یا مهارت های تخصصی در این زمینه نیاز خواهند داشت. باشگاه مشتریان پرواز این امکان را برای شما فراهم نموده است. 

ارتباط با مشاورین و گروه روانشناسی مهاجرت

همواره مهاجرت و اقامت در خارج از سرزمین مادری با فشارهای فراوانی مادی و روانی برای متقاضی و اعضاء خانواده وی همراه خواهد بود. موکلین ما می توانند از خدمات ویژه روانشناسان مجرب در این زمینه بهره مند شده و خود را برای تکمیل روند اقامت در خارج آماده نمایند. با ما این مسیر را راحتر خواهید پیمود.

دریافت خدمات طلایی حقوقی و بین المللی

از خدمات منحصر به فرد باشگاه مشتریان پرواز می توان به بهره مندی از خدمات مشاوره و حقوقی وکلای داخلی و بین المللی به صورت رایگان اشاره نمود. خدمات ارائه شده از سوی وکلای همکار با ما، محدود به ایران نیست و شما می توانید از تجارب وکلای بین المللی همکار با گروه کاریابی بین المللی پرواز نیز استفاده نمایید.

مشتریان راضی از خدمات ما

ما با ده ها متقاضی برای اقامت و کار در خارج از کشور در تماس هستیم.

حضور و حمایت شما ما را تقویت نموده است. ما با شما اقامت و کار در خارج از سرزمین مادری را تجربه می کنیم

آماده اید برای تماس با ما؟

مدیریت پذیرش در گروه بین المللی پرواز با راه اندازی و اداره درگاه های ارتباطی مختلف سعی نموده است تا امکان تماس و دریافت اطلاعات از سوی علاقمندان عزیز را تا حد امکان راحت نماید.